Strona Główna22.11.2019 03:00:58

KPSH

XXIII Turniejada Mikołajkowa

Hufiec ZHP Sierpc im. Janusza Korczaka oraz Krąg Przyjaciół Sierpeckiego Harcerstwa
zaprasza na

XXIII TURNIEJADĘ MIKOŁAJKOWĄ

"Mikołajkowi pomocnicy"

- Termin: 08.12.2018 r.
- Czas trwania: - pion zuchowy - 9.00-11.00, pion harcerski - 11.00 - 13.00
- Miejsce: Hala sportowa przy Szkole Podstawowej im. Władysława St. Reymonta w Szczutowie
- Organizator: Hufiec ZHP Sierpc im. Janusza Korczaka,
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Reymonta w Szczutowie

regulamin w rozwinięciu newsa
Krąg Przyjaciół Sierpeckiego Harcerstwa
wraz
z Komendą Hufca Sierpc im. Janusza Korczaka

ZAPRASZAJĄ

Funkcyjnych Gromad Zuchowych i Drużyn Harcerskich

na promocję książki pt. "Obozowe wspominki 1983-2018".
Promocja odbędzie się 5.10.2018 roku o godz. 16.30 w CKiSz w Sierpcu (sala kameralna).

Program spotkania:

1. Powitanie i podanie celu spotkania.
2. Wszystko o książce i jej autorach.
3. Wręczenie książek autorom publikacji, a sponsorom podziękowań.
4. Koncert piosenki harcerskiej w wykonaniu 9DH im. Armii Krajowej oraz chóru "CANTO" ze Szkoły Podstawowej w Rościszewie.
5. Spotkanie integracyjne.
Hufcowy Rajd
Rozkaz L7/18
Rozkaz L7/2018

do pobrania tutaj - ROZKAZ L7/2018

Pozostałe rozkazy w zakładce Pliki do pobrania
Ogłoszenie

Zapraszam wszystkich instruktorów hufca na "Zbiórkę Wyborczą" w celu wyboru delegata na Zjazd Chorągwi Mazowieckiej ZHP. Zbiórka wyborcza odbędzie się w dniu 1 września 2018 r. w Stanicy Harcerskiej "Nasz Dom" w Słupi gm. Szczutowo. Początek godz. 9.00.

Po zbiórce wyborczej odbędzie się "Instruktorski Start Hufca ZHP Sierpc". Na spotkaniu nastąpi podsumowanie HAL 2018 oraz rozstrzygnięcie aktywności działalności gromad i drużyn harcerskich hufca. Spotkanie będzie też okazją do instruktorskiej debaty nad rozwojem i przyszłością hufca. Początek instruktorskiego startu godz. 11.00

KH Sierpc
Rozkaz L6/2018
Rozkaz L6/2018 - zwołanie zbiórki wyborczej oraz lista instruktorów z czynnym prawem wyborczym.

do pobrania tutaj - ROZKAZ L6/2018

Pozostałe rozkazy i dokumenty zjazdowe w zakładce Pliki do pobrania
Ogłoszenie

Informacja dla opiekunów gromad/ drużyn

Prosimy wszystkich dużynowych o przesłanie sprawozdań z pracy z gromadą /drużyną w roku harcerskim 2017/2018. W sprawozdaniu należy umieścić informację o tym, w jakich działaniach programowych hufca gromada/ drużyna uczestniczyła jak również o inicjatywach własnych. Sprawozdania należy przesłać na adres mailowy hufca do 10 sierpnia.

adres mailowy hufca: hufiec.sierpc@wp.pl

Komenda Hufca
Strona 3 z 31 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Hufiec ZHP Sierpc na Facebooku