Strona Główna23.04.2018 00:12:45 
 
Nawigacja
Strona Główna
1 procent
Władze Hufca
Rozkazy
Bohater Hufca
Stanica "Nasz Dom"
Nasi Sponsorzy
Galeria foto
Pliki do pobrania
Drużyny meldują ...
Linki
Kontakt
Godziny pracy biura
POGODA
Ewidencja ZHP
Przekaż 1 % dla ZHP


Przekaż 1 % dla ZHP
HKSI
Hufcowa Komisja Stopni InstruktorskichRozkaz L.6/2017 - zjazd sprawozdawczy hufca

Rozkaz L.6/2017 - zjazd sprawozdawczy hufcaUkazał się Rozkaz L.6/2017 komendanta hufca z dn. 15.09.2017 r.- zjazd sprawozdawczy hufca, lista uprawnionych do głosowania ( czynne prawo wyborcze).

Rozkaz L.6/2017 - zjazd sprawozdawczy hufca

hm. Sławomir Szałkucki
Komendant Hufca

treść rozkazu w zakładce "ROZKAZY"
Rozkaz L.5/2017

Rozkaz L.5/2017Ukazał się Rozkaz L.5/2017 komendanta hufca z dn. 11.09.2017 r.- klasyfikacja aktywności.

Rozkaz L.5/2017

hm. Sławomir Szałkucki
Komendant Hufca

treść rozkazu w zakładce "ROZKAZY"
Zbiórka Wyborcza


Zapraszam wszystkich instruktorów hufca, szczególnie z prawem wyborczym, na "Zbiórkę Wyborczą Rejonu Hufców Mława, Żuromin i Sierpc" w celu wyboru delagata na XL Zjazd ZHP. Zbiórka odbędzie się w dniu 9 września 2017 r. w Stanicy Harcerskiej "Nasz Dom" w Słupi gm. Szczutowo. Początek godz. 9.00.

Po zbiórce wyborczej odbędzie się "Instruktorski Start Hufca ZHP Sierpc". Na spotkaniu nastąpi podsumowanie HAL 2017 oraz rozstrzygnięcie konkursu w ramach aktywności działalności gromad i drużyn harcerskich hufca. Spotkanie będzie też okazją do instruktorskiej debaty nad rozwojem i przyszłością hufca. Początek instruktorskiego startu godz. 11.00

W trakcie spotkania będzie obradować Hufcowa Komisja Stopni Instruktorskich - zainteresowane osoby zapraszamy.

KH Sierpc
HAL 2017 - turnus III
Rozkaz L.4/2017 - zbiórka wyborcza Słupia

Rozkaz L.4/2017 - zbiórka wyborcza SłupiaUkazał się Rozkaz L.4/2017 komendanta hufca z dn. 18.08.2017 r.- zbiórka wyborcza rejonów hufców, lista uprawnionych do głosowania ( czynne prawo wyborcze).

Rozkaz L.4/2017 - zbiórka wyborcza Słupia

hm. Sławomir Szałkucki
Komendant Hufca

treść rozkazu w zakładce "ROZKAZY"
Sierpc PomoRZe

Sierpc PomoRZe - pomoc ofiarom wichurTydzień temu przez Pomorze przeszły wichury, które zabrały życie 5 osób, ale pozostawiły bez prądu, wody i dróg dojazdowych tysiące domów, dziesiątki tysięcy mieszkańców. Przywracanie elektryczności i drożności dróg zajmie tygodnie.
Nasz powiat: władze miasta i gmin, harcerze Hufca ZHP Sierpc i wolontariusze Fundacji DAM-siebie organizują zbiórkę darów dla ofiar, ale też dla strażaków i ochotników. Od czwartku do niedzieli zbieramy pod supermarketami, sklepami budowlanymi i w budynku stadionu dary, które w poniedziałek zawieziemy potrzebującym.
W tej fazie akcji pomocowej potrzebne są: woda, konserwy mięsne i warzywne, środki czystości, świece, baterie, latarki, rękawice robocze, plandeki i folie, a także łańcuchy, prowadnice i smary do pił spalinowych dobrych marek oraz agregaty prądotwórcze małej mocy dla odciętych gospodarstw domowych.

INFORMACJA
Na pierwszym turnusie (4-18.07.2017r.) obozu "Pogodne Lato" w Stanicy Harcerskiej "Nasz Dom" w Słupi przebywały dzieci i młodzież z powiatu wyszkowskiego, szydłowieckiego i sierpeckiego, razem 102 osoby. Realizowaliśmy program oparty na metodyce harcerskiej pod tytułem "Wsiąść do pociągu" oraz program profilaktyczny. 14 lipca na jeziorze Urszulewskim zorganizowane zostały ćwiczenia w ramach akcji informacyjno-edukacyjnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą". W ćwiczeniach przeprowadzonych przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej i Komendę Powiatową Policji w Sierpcu wzięła udział 45 osobowa grupa. Dzieci poznały zasady udzielania pierwszej pomocy tonącemu oraz bezpiecznego wypoczynku nad wodą.
Bardzo dziękuję:
- uczestnikom obozu za aktywny udział w zajęciach programowych, wzorowe pełnienie służby, przestrzeganie regulaminów obowiązujących w Stanicy Harcerskiej, za uśmiech i miłe słowa;
- druhnie Ani zastępcy komendanta ds. programowania oraz drużynowym za odpowiedzialność, kulturalną i profesjonalną pracę, za serce i wyrozumiałość;
- kadrze gospodarczej za obsługę, życzliwe słowo, uśmiech i za wyśmienite posiłki.
Czuwaj!
Komendantka pierwszego turnusu.


Galeria zdjęć
Ogłoszenie

Uwaga !!! Ważne !!!Z przyczyn niezależnych od Hufca ZHP Sierpc, zmieniły się terminy turnusów obozów w Stanicy Harcerskiej "Nasz Dom" w Słupi. Wszystkie turnusy ( poza harcerskim) będą rozpoczynały się o 1 dzień później. Podaję aktualne terminy turnusów:
I turnus - 04.07.17 r. - 18.07.17 r.
II turnus - 18.07.17 r. - 01.08.17 r.
III turnus - 01.08.17 r. - 15.08.17 r.


KH SierpcKomenda
Hufca ZHP Sierpc
Informacja

Uczestnicy obozu harcerskiego


Przyjazd i zakwaterowanie uczestników obozu harcerskiego "Wyzwolić Energię" do godziny 10.00 w dniu 26.06.2017 r. (poniedziałek).
Odjazd uczestników - 1.07.2017 r. ( sobota) w godz. 11.00 - 12.00.

Dojazd i odjazd uczestników we własnym zakresie.

KH

Ogłoszenie

Kadra obozów w SłupiPrzypominam, że członkowie kadry obozów w Słupi muszą mieć aktualną książeczkę zdrowia lub zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do pracy na obozie ( do pracy z dziećmi ) lub inny właściwy zapis. Studenci muszą mieć zaświadczenie z uczelni o statusie studenta a pracujący nauczyciele i pracownicy placówek oświatowych - zaświadczenie z pracy. Wszyscy muszą posiadać również aktualne zaświadczenie o niekaralności z KRK ( nie dotyczy pracowników zakładów pracy, w których wymagana jest niekaralność np. szkoła ).

KH
Ogłoszenie

Informacja dla drużynowych


9 czerwca tj. ( piątek ) o godz. 16.00 w hufcu, odbędzie się spotkanie organizacyjne drużynowych przed obozem harcerskim. Zostanie omówiony program obozu, przydział zadań i lista rzeczy, które powinniśmy zabrać ze sobą na obóz. Obecność drużynowych obowiązkowa.Komenda
Hufca ZHP Sierpc
Strona 3 z 28 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Nasz profil na FB


Hufiec ZHP Sierpc jest już na Facebooku
Linki


Stanica Harcerska "Nasz Dom" w Słupi


Stanica Harcerska Nasz Dom w Słupi zaprasza na OBOZY, BIWAKI, KOLONIE POD NAMIOTAMI

Copyright © Hufiec ZHP Sierpc 2007-2018
1097144 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.13 © 2003-2005 | Original DAJ Green Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by: